Sigara Sarma Makinası Fiyatları
Sigara sarma işlemi günümüzde oldukça revaçta olan bir işlemdir. Gerek kişisel olarak sigara tüketimi için sigara sarmanın mümkün olmasıyla gerekse de iş olarak sigara sarma işlemini gerçekleştirenler için, el gücünün kullanılması geride kalmış bir işlemdir. Sigara sarma makinası sayesinde, sigara sarım işlemlerinde artık büyük kolaylık elde edebilmek mümkün hale gelmiş durumdadır. Kolaylıkla sigara sarabilmeyi mümkün kılan özellikleriyle beraber sigara sarma makinası olarak üretilen ürünlerde farklı alternatifler tercih edilebilir durumdadır. Sigara sarma makinası aradığınız her an sigarasarma.com, en iyi sigara sarma makinası seçeneklerini sizlere sunar. Farklı özelliklere sahip olan ürünlerin her biri, işlev açısından da değişkenlik gösteren özelliklere sahiptir.

Manuel Ürünlerin Avantajları

Manuel ürünler siz müşterilerimizin el çabukluğunu bağlıdır. El çabukluğuna güvenen her insanın bu manuel ürünlere sahip olmasında sakınca yoktur. Ama eğer " Benim elim pek hızlı değil ve manuel kullanmakta zorluk çekiyorum." diyorsanız bu ürünleri pek tavsiye etmeyiz. Manuel ürünlerde en büyük avantajınız elektrik konusu. Belki küçük satışlar yapıyorsunuzdur ama büyük bir iş buldunuz ve ertesi gün teslim olması gerekiyor. Elektrikli bir ürün oldumu tak diye kesilir. Ama manuel kullansanız mum ışığında bile o işi gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede çok büyük bir avantaja sahip olabilirsiniz. Manuel ürünlerde hazne olmadığı için tütünü sıkı bir şekilde yerleştirebilirsiniz. 

Otomatik Ürünlerin Avantajları

Otomatik Sigara Sarma Makinaları elektriğe bağlı olduğu için hızında bir değişiklik gözlenmez. Otomatik seven insanlar için bu ürünler idealdir. Ama eğer "Benim elim çok hızlı otomatiği kullanmak istemiyorum." derseniz manueller sizin için daha iyidir. Otomatik ürünlerde hız bakımından eli yavaş olan da hızlı olanda hızlı bir şekilde sigarasını sarabilir. Hazneli otomatik ürünler büyük işler için çok uygundur çünkü tütünü en başta bolbol koyup daha sonra uzun süre koymazsınız ve uzun süre sadece filtreyi takıp kolu indirirsiniz. Bu da size hız kazandırır. Bu yüzden dediğim gibi büyük işlerde otomatik ürünler çok uygundur. Hele birde büyük profesyonel ürünler. O ürünler büyük bir fabrikada kullanılacak kadar olmasa bile prof ürünlerdir. Bu ürünler sizi pek uğraştırmaz gayet kolay, rahat ve en önemlisi hızlıdır.

  1. Manuel makinalarda hız el çabukluğuna bağlıdır                                                              Otomatik makinalarda hız hiç değişmez
  2. Manuellerde tütün koyma zorluğundan dolayı büyük işler daha zor gerçekleşir        Otomatikde ise tütün sadece 1 kez koyulduğu için daha kolay.
  3. Manueller elektrik istemediği için işinizde bir aksama gerçekleşmez.                           Otomatikde ise elektrik giderse makina da gider 
  4. Manuellerde hazne olmaması tütünü sıkca koyabilmenizi sağlar.                                 Otomatikde ise tütünü daha gevşek bir şekilde filtreye aktarır.

Bu maddeleri sıraladık fakat ikisinin de iki avantajı ikide dezavantajı var hangisinin avantajları işiniz için daha uygunsa onu kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Umarım Faydalı Olmuştur.