Sigara Sarma Makinası Fiyatları
Sigara sarma işlemi günümüzde oldukça revaçta olan bir işlemdir. Gerek kişisel olarak sigara tüketimi için sigara sarmanın mümkün olmasıyla gerekse de iş olarak sigara sarma işlemini gerçekleştirenler için, el gücünün kullanılması geride kalmış bir işlemdir. Sigara sarma makinası sayesinde, sigara sarım işlemlerinde artık büyük kolaylık elde edebilmek mümkün hale gelmiş durumdadır. Kolaylıkla sigara sarabilmeyi mümkün kılan özellikleriyle beraber sigara sarma makinası olarak üretilen ürünlerde farklı alternatifler tercih edilebilir durumdadır. Sigara sarma makinası aradığınız her an sigarasarma.com, en iyi sigara sarma makinası seçeneklerini sizlere sunar. Farklı özelliklere sahip olan ürünlerin her biri, işlev açısından da değişkenlik gösteren özelliklere sahiptir.

1- HAZNEYE TÜTÜNÜ KOY
2- BOŞ SİGARA KAĞIDINI YERLEŞTİR
3- DÜĞMEYE BAS! İŞTE BU KADAR!


Makinanın üst kısmındaki tütün kutusu bölümüne yeterince tütün koyup dolum haznesi bölümü olan ağız kısmına da boş olan filtreyi yerleştiriniz. Ardından üst kısımdaki düğmenin ileri istikameti gösteren bölümüne basınız. Hazır sigara kağıdı normal sigara gibi hiç boşluk kalmadan dolacaktır.

Sigara Sarma Makinesinin alt kısmında cihazın hız ayarını yapmanız için de bir ayar aparatı bulunmaktadır. Buradan cihazın hızını tütün ve kağıt durumuna göre ve istediğiniz yoğunluk ve sertliye göre ayarlayabilirsiniz.
Ayrıca cihazla birlikte ürünün kullanımını anlatan bir kullanım kılavuzu zaten tarafınıza gelecektir.

Sigara Sarma Makinesinin üst kısmındaki (tütün kutusu) haznesine yeterince tütün koyduktan sonra ağız (dolum haznesi) kısmına boş olan filtreyi yerleştirmeniz yeterlidir.
Sigara Sarma Makinesinin Üst kısmında bulunan Güç düğmesine bastıktan sonra sigaranız kendiliğinden hiç boşluk kalmayacak şekilde hazır paket sigaralar gibi dolmaktadır.

ÖZETLE: BAKKALDAN SİGARA ALMA ZAHMETİYLE KENDİ SİGARANIZI ÜRETEBİLİRSİNİZ! HEM TASARRUF EDER HEM DE KÖTÜNÜN İYİSİNİ TERCİH ETMİŞ OLURSUNUZ!